• Kaiser Idell model 6551 to lampka stojąca która doskonale sprawdzi się zarówno w pracowni, salonie jak i w sypialni. Jej minimalizm jest wynikiem faktu, że zaprojektował ją jeden z prekursorów Bauhausu: Christian Dell dla przedsiębiorstwa Gebr. Kaiser & Co. w latach 30-tych ubiegłego stulecia. Lampka została bardzo starannie odnowiona i pomalowana metodą proszkową. Posiada dwustopniową regulację ustawienia klosza. Charakteryzuje się pięknym designem.

  • Gecos to lampka stojąca która doskonale sprawdzi się zarówno w pracowni, salonie jak i w sypialni. Jej minimalizm jest wynikiem faktu, że zaprojektował ją jeden z prekursorów Bauhausu: Christian Dell. Charakteryzuje się pięknym i oszczędnym designem.

  • Małych rozmiarów lampa wężowa, która ma bardzo fajne proporcje i nawiązuje stylem do projektów Bauhausu. Powierzchnia zewnętrzna klosza i podstawy ma liczne odpryski nadające jej charakteru vintage.
  • Lampa stojąca z dwustopniową regulacją ustawienia klosza. Zaprojektowana  przez związaną z Bauhaus'em Marianne Brandt dla przedsiębiorstwa Helion VEB Leuchtenbau w mieście Arnstadt. Pochodzi z lat 50-tych ubiegłego stulecia. Lampka została bardzo starannie odnowiona i pomalowana. Posiada dwustopniową regulację ustawienia klosza. Charakteryzuje się pięknym designem.

  • Krzesło to stylem zawiązuje do założeń idei Bauhausu. Mogło służyć zarówno jako mebel biurowy jak i warsztatowy.
  • Holenderska lampka na biurko, której to konstrukcję oprawy stworzono w fabryce Philipsa w latach 60-tych. Wykonana jest w stylu nawiązującego do idei Bauhausu.
  • Kaiser Idell model 6556 to lampka stojąca która doskonale sprawdzi się zarówno w pracowni, salonie jak i w sypialni. Jej minimalizm jest wynikiem faktu, że zaprojektował ją jeden z prekursorów Bauhausu: Christian Dell dla przedsiębiorstwa Gebr. Kaiser & Co. w latach 30-tych ubiegłego stulecia. Lampka została bardzo starannie odnowiona i pomalowana metodą proszkową. Posiada dwustopniową regulację ustawienia klosza. Charakteryzuje się pięknym designem.

  • Ta oryginalna lampa medyczna wykonana została w fabryce Kurta Rosenthala. Służyła jako promiennik, a teraz doskonale sprawdzi się zarówno jako kinkiet jak i lampka stojąca w odpowiednim miejscu Twojego wnętrza. Jej styl nawiązujący do idei głoszonych przez wajmarski BAUHAUS może doskonale wkomponować się w charakter Twojego wnętrza. Lampka jest bardzo praktyczna dzięki dwustopniowej regulacji.

Przejdź do góry